Kurs leczenia bólu dla PTMR

Od badania naukowego, rozpoznania problemu do działającego rozwiązania. W kilka miesięcy! Jak? Już wyjaśniamy. 

Jak powstał projekt?

1. Badanie naukowe – początek całego projektu, stawiało tezę o potrzebie wzmocnienia działań lekarzy rodzinnych w obszarze opieki paliatywnej i leczenia bólu. 
2. Wnioski po badaniu ponad 750 lekarzy rodzinnych i ponad 100 lekarzy medycyny paliatywnej były wyraźne. Uzupełnienie wiedzy w zakresie leczenia bólu stało się pierwszoplanowym wyzwaniem. 
3. Dzięki współpracy z Polskim Towarzystwem Medycyny Rodzinnej od razu rozpoczęliśmy analizę sytuacji, możliwych rozwiazan, a zaraz po tych działaniach podjęliśmy się realizacji projektu edukacyjnego. Tak powstał Kurs Leczenia Bólu dla lekarzy rodzinnych. 
4. Dziś ponad 200 lekarzy szkoli się w pierwszej edycji Kursu, już ponad 70 uzyskało certyfikat, kolejnych 500 czeka na kolejne edycje szkolenia! Wszystko to w 6 miesięcy 💪

Kurs Leczenia Bólu to projekt edukacyjny, który powstał jako odpowiedź na potrzeby lekarzy rodzinnych. Stanowi on skondensowaną dawkę merytorycznej wiedzy, która podana została w przystępny sposób na platformie internetowej. 

Nowoczesne formy edukacji

Wykorzystujemy nowoczesne formy edukacji:
– kurs online 💻
– platforma dostępna po zalogowaniu się 
– szkolenie prowadzone krok po kroku, dające informacje o postępie nauki 
– dodatkowe informacje i przypomnienia wysyłane na e-mail uczestnika 📧
– szkolenia w formie video 📺
– materiał podzielony na fragmenty, w przerwach quiz i case study 
– dodatkowe materiały do wykorzystani w gabinecie lekarskim (np. PDF do wydrukowania) 🖨
– certyfikat imieniu po zaliczeniu kursu i testu. 

Prelegentami, którzy czynnie brali udział w tworzeniu Kursu, są specjalistami różnych dziedzin medycyny z całej Polski. Każdy z nich opracował zagadnienie zgodne z aktualną wiedzą medyczną oraz doświadczeniem klinicznym, z nastawieniem na aspekty praktyczne. Wiedzę uczestników zdobywaną podczas realizacji Kursu weryfikuje quiz: 60 pytań zamkniętych stanowiących przekrój przez wszystkie poruszone tematy. 

Ciągła ewaluacja i doskonalenie

Uczestnicy mają także aktywny wpływ na kolejne edycje projektu komentując i zadając pytania na przygotowanej w tym celu platformie.

Wysokie zapotrzebowanie na wydarzenia edukacyjne tego typu było widocznej już podczas zapisów. Swoje zainteresowanie w pre-zapisach wyraziło aż 900 lekarzy. Dzięki temu w pierwszej edycji Kursu wzięło udział aż 200 lekarzy.

Dzięki udziałowi wyłącznego partnera, firmy G.L. Pharma Poland Sp. z o.o., udział lekarzy w projekcie jest darmowy aż do czerwca 2022 roku. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Skontaktuj się z nami. Zostaw swoje imię i adres e-mail. Odpiszemy. Oddzwonimy.
Na rynku od 2013 roku
Opinie klientów:
Nie zwlekaj

Logowanie dla klientów Medutools

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue