Kalkulator opioidów

Kalkulator Opioidów

Kalkulator Opioidów to narzędzie telemedyczne powstałe jako odpowiedź na potrzebę usprawnienia procedury związanej z rotacją leków opioidowych. Przyczynkiem do powstania tego narzędzia były szeroko zakrojone badania dotyczące stosowania leków opioidowych i ogólnego nastawienia lekarzy do tych leków.

Rotacja opioidów?

Rotacja opioidów jest niestety często procesem skomplikowanym, w którym należy uwzględniać wiele czynników związanych ze zdrowiem i stanem Pacjentów. Ukojenie lub zminimalizowanie bólu oraz zmniejszenie skutków ubocznych wpływają na proces zmiany jednego leku przeciwbólowego na inny. Jakość życia Pacjentów doświadczających bólu przewlekłego jest zatem zależna od jakości narzędzi, jakimi dysponuje opiekujący się nimi zespół medyczny.

Geneza powstania Kalkulatora Opioidów

Kalkulator wykorzystuje dane oparte o Evidence Based Medicine i przeliczniki zgromadzone z najnowszych publikacji medycznych. Dzięki temu uwzględnia on najbardziej aktualne zmienne związane z konwersją leków przeciwbólowych. Jest przy tym narzędziem, które powstało jako owoc ścisłej współpracy developerów i lekarzy.

Dlaczego warto?

Kalkulator Opioidów jest prosty w użytkowaniu dla specjalistów posiadających wykształcenie medyczne i może być efektywnie wykorzystywany także na urządzeniach mobilnych. Ze względu na intuicyjne i szybkie działanie, narzędzie to gości w codziennej praktyce coraz większej liczby lekarzy (500-800 UU/msc).

Kalkulator Opioidów powstał pod patronatem honorowym Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, a jego rozwój wspiera G.L. Pharma Poland Sp. z o.o.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Skontaktuj się z nami. Zostaw swoje imię i adres e-mail. Odpiszemy. Oddzwonimy.
Na rynku od 2013 roku
Opinie klientów:
Nie zwlekaj

Logowanie dla klientów Medutools

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue