Weryfikacja akredytacji (reakredytacja)

Początkiem 2023 roku zmieniono wszystkie programy specjalizacji w Polsce. Co to oznacza w praktyce?

 

„W przypadku publikacji nowego programu specjalizacji jednostki organizacyjne wpisane na listę jednostek akredytowanych do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego na dzień wejścia w życie niniejszej ustawy, w których będzie realizowane szkolenie specjalizacyjne według tego programu, mają obowiązek weryfikacji akredytacji w zakresie prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego na podstawie nowego programu w okresie 12 miesięcy od dnia ogłoszenia tego programu, pod rygorem braku możliwości realizacji szkolenia specjalizacyjnego w zakresie tego programu po upływie tego okresu.”

„Staże kierunkowe są nierozerwalną częścią programów specjalizacyjnych, w związku z tym z chwilą ogłoszenia nowych programów specjalizacyjnych, jednostki posiadające akredytację do prowadzenia stażu kierunkowego, będą również miały obowiązek weryfikacji akredytacji w okresie 12 miesięcy od dnia ogłoszenia tego programu.”

~ CMKP [źródło: https://www.cmkp.edu.pl/akredytacja]

Opublikowanie nowego programu specjalizacji z danej dziedziny stwarza konieczność reakredytacji w zakresie prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego z tej dziedziny. To natomiast wiąże się z przejściem niemal tak samo skomplikowanego procesu, jak w przypadku akredytacji pierwotnej.

Nie musisz się jednak martwić śledzeniem aktualności i zmian wprowadzanych przez CMKP.
Nie musisz także przejmować się systemem SMK oraz wypełnianiem znajdujących się tam formularzy i tabel. 

Wszystkim tym zajmiemy się my!

Dodatkowo, w razie ewentualnego odrzucenia lub zwrócenia pierwszego wniosku do poprawy, zapewniamy uwzględnienie wszelkich poprawek i przygotowanie nowego wniosku. Prowadzimy proces uzyskiwania akredytacji zarówno w dziedzinach lekarskich, jak i lekarsko-dentystycznych!

Weryfikacja akredytacji (reakredytacja)
Usługa doradztwa w zakresie reakredytacji jednostek medycznych, które podczas procesu pierwotnej akredytacji korzystały z doradztwa Wydawnictwa Interaktywnego Medutools.

5990 zł
Usługa doradztwa w zakresie reakredytacji jednostek medycznych, które podczas procesu pierwotnej akredytacji NIE korzystały z doradztwa Wydawnictwa Interaktywnego Medutools.

Wszystkie kwoty brutto (z VAT 23%).

Wyślij nam SMSa lub zadzwoń na dedykowany numer:
791 36 76 01

Logowanie dla klientów Medutools

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue