Oszczędzamy Twój czas

Prowadzimy proces uzyskania akredytacji do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego

Oferujemy indywidualnie dostosowane doradztwo w zakresie uzyskiwania akredytacji do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego. Prowadzimy proces uzyskiwania akredytacji zarówno w dziedzinach lekarskich, jak i lekarsko-dentystycznych!

Wysoka jakość

Gwarantujemy wysoką jakość obsługi w zakresie procesu pozyskiwania akredytacji do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego. 

Dodatkowa kadra medyczna

Rozwój jednostki

Wieloletnie perspektywy

Dlaczego warto?

Prowadzenie szkolenia to prestiż dla jednostki i szansa rozwoju!

01. Analiza wstępna

Wykonujemy analizę wstępną jednostki medycznej, która stara się o szkolenie. Już na tym etapie dowiesz się, jak oceniamy szanse na sukces w składaniu wniosku oraz co ewentualnie poprawić. 

02. Przygotowanie wniosku

Przygotowujemy w Twoim imieniu cały wniosek, wszystkie załączniki, pomagamy w pozyskaniu jednostek prowadzących staże zewnętrzne. Przygotowujemy wszystkie dokumenty. 

03. Pomoc techniczna

Pomagamy Ci w założeniu konta w systemie SMK, prowadzimy Cię krok po kroku przez proces uzyskania odpowiednich uprawnień w systemie, przygotowujemy wniosek o uzyskanie akredytacji w systemie elektronicznym. 

04. Wsparcie po

Pomagamy jednostkom także po uzyskaniu przez nie uprawnień do prowadzenia szkolenia. Wspieramy w procesie podpisywania i rozliczania umowy z MZ, w tym w systemie elektronicznym. 

Jak działa nasze wsparcie?

Zdajemy sobie sprawę, że pozyskanie akredytacji do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego to żmudny proces wymagający precyzyjnego przygotowania licznych umów, wniosków oraz załączników, a także biegłej znajomości obsługi Systemu Monitorowania Kształcenia.

Właśnie dlatego nasza pomoc obejmuje nie tylko skrupulatną analizę aktualnej sytuacji Zleceniodawcy, ale także kompleksowe opracowanie wyżej wspomnianych dokumentów. Wsparcia udzielamy również w zakresie podpisywania umów na realizację staży zewnętrznych ze szpitalami oraz składania ostatecznego wniosku. Wszystkie te kroki są przez nas monitorowane, aż do uzyskania pozytywnej decyzji w kwestii akredytacji.

Analiza wstępna

Sprawdzamy Twoją jednostkę pod względem wymagań stawianych podmiotom w zakresie akredytacji.

1 - 2 tygodni
Kompletowanie wniosku

Zbieramy dokumenty, opracowujemy wniosek i wszystkie załączniki. Przygotowujemy porozumienia na staże.
Składamy wnioski o uprawnienia w systemie SMK.

4 - 8 tygodni
Wysłanie wniosku

Przygotowany wniosek oraz wszystkie załączniki składamy w systemie SMK.

1 tydzień
Decyzja

Wniosek analizowany jest przez SMK, CMKP i zespół ekspertów. Na każdy etapie, w przypadku wychwycenia nieprawidłowości, poprawiamy wniosek (w cenie).

czas zależny od CMKP

Zaufaj naszemu doświadczeniu. Skutecznie pomagamy i doradzamy w procesie pozyskiwania akredytacji do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego już od 5 lat. Podmiotom z całej Polski. 

0
liczba klientów

Pomagamy podmiotom medycznym z całego kraju. 

0
lat doświadczenia

Mamy bogate doświadczenie, co ułatwia przejście procedury. 

Elementy oferty:
Akredytacja:
PAKIET STANDARDOWY

Doradztwo i przygotowanie wniosku o akredytację do prowadzenia szkolenia

* kwota brutto (z VAT 23%), zawiera wszystkie elementy oferty, płatność 50% w momencie podpisania umowy oraz 50% opłaty za sukces (po uzyskaniu pozytywnej decyzji)

Elementy pakietu pośredniego:
Akredytacja:
PAKIET POŚREDNI

Wartość elementów
pakietu pośredniego osobno: 10 000 zł
Rabat: 2400 zł

* kwota brutto (z VAT 23%), zawiera wszystkie elementy oferty, płatność 50% w momencie podpisania umowy oraz 50% opłaty za sukces (po uzyskaniu pozytywnej decyzji)

Elementy pakietu pełnego:
Akredytacja:
PAKIET PEŁNY

Wartość elementów
pakietu pełnego osobno: 21 260 zł
Rabat: 4000 zł

* kwota brutto (z VAT 23%), zawiera wszystkie elementy oferty, płatność 50% w momencie podpisania umowy oraz 50% opłaty za sukces (po uzyskaniu pozytywnej decyzji)

Nasze inne usługi

Weryfikacja akredytacji (reakredytacja)
Usługa doradztwa w zakresie reakredytacji jednostek medycznych, które podczas procesu pierwotnej akredytacji korzystały z doradztwa Wydawnictwa Interaktywnego Medutools.

5990 zł
Usługa doradztwa w zakresie reakredytacji jednostek medycznych, które podczas procesu pierwotnej akredytacji NIE korzystały z doradztwa Wydawnictwa Interaktywnego Medutools.
Prowadzenie rezydenta w SMK
[360 zł/msc]

Pakiet obejmuje prowadzenie rezydenta w SMK wraz z dokumentowaniem toku specjalizacji, wprowadzenie rocznego planu specjalizacji i jego rozliczanie w porozumieniu z kierownikiem specjalizacji, wprowadzanie staży cząstkowych, kursów wraz z ich rozliczaniem, wprowadzanie innych zdarzeń. Pakiet obejmuje stały nadzór nad zmianami prawnymi w zakresie prowadzenia rezydentury. 

* kwoty brutto (z VAT 23%)

Uruchomienie pakietu
[850 zł jednorazowo]
Pakiet roczny
[płatny z góry]


PROMOCJA: 4990 zł
Prowadzenie rezydenta w SIR2
[360 zł/msc]

Pakiet obejmuje prowadzenie rozliczeń rezydentury niezbędnych do prawidłowej realizacji wypłat z Ministerstwa Zdrowia za prowadzenie rezydenta, na podstawie dokumentacji placówki.

* kwoty brutto (z VAT 23%)

Uruchomienie pakietu
[850 zł jednorazowo]
Pakiet roczny
[płatny z góry]


PROMOCJA: 4990 zł

Wykorzystaj nasze doświadczenie

Pomagamy naszym klientom w pozyskaniu akredytacji do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego od 5 lat. Mamy bogate doświadczenie, trzymamy rękę na pulsie.

Rozumiemy, że procedura przejścia procesu akredytacji nie jest prosta. Wymaga czasu. Z naszym doświadczeniem pójdzie Ci zdecydowanie łatwiej. 

lek. Aleksander Biesiada

Logowanie dla klientów Medutools

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue