Wykorzystaj nasze doświadczenie

Od 2013 roku zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem nowych technologii informatycznych w medycynie i edukacji medycznej. Nasze rozwiązania kierujemy do lekarzy, pacjentów, organizacji i instytucji. 

Nasze doświadczenie, Twój sukces

Stawiamy na najwyższą jakość i standardy we współpracy. Zależy nam na Twoim sukcesie. Dokładnie analizujemy potrzeby Twoje i Twoich klientów, mamy bogate doświadczenie we wdrożeniach zarówno własnych rozwiązań jak i pracy jako doradcy. 

Projektujemy własne rozwiązania

Mamy doświadczenie we wprowadzaniu własnych rozwiązań: aplikacji mobilnych, serwisów www, baz danych z oprogramowaniem, stron www, materiałów video i kursów online. 

Korzystamy z doświadczenia lekarzy

Pracują dla nas lekarze wielu specjalności. Korzystamy z ich doświadczenia dla projektowania narzędzi dla personelu medycznego i pacjentów. 

Pracujemy w zespołach interdyscyplinarnych

W jednym miejscu łączymy personel medycznych (lekarzy, pielęgniarki, dietetyków i innych specjalistów) z doświadczonymi deweloperami oprogramowania IT. 

Nasze projekty są nagradzane

Doskonałym przykładem nagrodzonego własnego projektu Medutools była aplikacja mobilna dla rehabilitacji domowej, zaprojektowana i wdrożona już w 2014 roku. 

I Nagroda na Life Science Open Space, Kraków 2014

01. Projekty własne

Od samego początku realizujemy projekty własne, w tym z dużymi partnerami (uczelnie medyczne, techniczne, duże firmy farmaceutyczne i organizacje medyczne). 

02. Granty

Mamy doświadczenie w przygotowaniu wniosków grantowych zarówno w konkursach krajowych, jak i międzynarodowych. 

03. Horyzont 2020

Dla naszych klientów piszemy wnioski w programie Horyzont 2020. 

04. Inwestycje

Gromadzimy dokumentacje, prowadzimy prace przedwdrożeniowe i wdrożeniowe nowych rozwiązań technicznych i programistycznych w medycynie. Z nami dobrze przygotujesz się do inwestycji. 

Prowadzimy due diligence w zakresie technologii medycznych. 

Logowanie dla klientów Medutools

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue